Seaguar nejsilnější fluorocarbonový vlasec na světě
Úvodní strana SEAGUAR produkty Prodejny

 

SEAGUAR produkty

Seaguar AbrazX

AbrazX

• AbrazX je až desetkrát více otěruvzdorný než jiné vlasce. Nejvyšší otěruvzdornost ze všech vlasců na trhu . AbrazX je velmi odolný proti otěru, protože nenasakuje vodu a proto u něj voda působí jako mazivo mezi šňůrou a kameny, nebo jinými abrasivními materiály. Proto téměř všechny ostatní vlasce nejsou tak odolné jako AbrazX. Výrobek je na trhu od roku 2009. Je plně využitelný pro sladkovodní i mořské prostředí.

Seaguar InvizX

InvizX

• InvizX o 40% měkčí než jakýkoliv jiný fluorokarbonový vlasec na trhu. Poddajný a citlivý na dotek, přitom vysoce pevný v uzlu. Na trhu od roku 2009. Může být velmi efektivně využit tam, kde je třeba návazce, ale byl vyroben primárně jako kmenový vlasec. Stejně dobře použitelný ve sladké i slané vodě, nabízí zlepšenou schopnost záseku díky o 50 % nižšší průtažnosti v porovnání se standardními nylonovými vlasci.

Seaguar Red Label

Red Label

• Red Label je excelentní ukázkou fluorokarbonového vlasce. Vysoce kvalitní, přitom za výhodnou cenu. Pevný, přitom citlivý. Na trhu od roku 1971. Jeden z originálních fluorokarbonových vlasců, který stanovil jiným výrobcům nový standard hodný následování a stále zůstávajá nejžádanějšími na trhu do dnešních dnů.

AbrazX Stiff

AbrazX STIFF

• AbrazX STIFF je tvrdý návazcový materiál, vyvinutý speciálně pro velkou pevnost v uzlu a odolnost vůči otěru, která je dána unikátní vícesměrnou strukturou polymeru využitého k výrobě vlasce Seaguar. Pevnost je klíčová pro jakýkoliv návazcový materiál a tak je tento vlasec nyní celosvětově uznávaným favoritem pro big game rybolov, lov lososů a sladkovodní rybaření. Podobně jako všechny 100% fluorcarbony, AbrazX STIFF je o hodně méně viditelný než nylonové vlasce a je 100% odolný proti UV záření

Seaguar AbrazX Soft

AbrazX SOFT

• Vysoká nosnost v tahu při zachování nízkého průměru dělá z tohoto vlasce jednoznačného favorita pro lov jak pstruhů, tak pro lov kaprovitých druhů ryb, všude tam, kde je požadována jemná prezentace nástrahy. Vlasec má dobrou průtažnost a nízkou tvarovou paměť, takže je ideální pro výrobu návazců. Je poddajný, s extrémně nízkou únavou materiálu, ideální jak pro sladké, tak slané vody.

   
Copyright © 2010 www.seaguar.eu All Rights Reserved